Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Güncel Teknoloji Sitesi HaberleriTeknoloji Sitesi Haberlerine TeknolojiSitesi.Net ile ulaşın...

wordpress teknoloji sitesi teması

Herkese selamlar olsun arkadaşlar bu gün sizlere gayet güzel bir wordpress teknoloji sitesi teması tanıtmaya çalışacağım. Sizler wordpress teknoloji sitesi için kullanmak isteyenlere oldukça güzel bir tema olduğunu düşünmekteyim. WordPress teknoloji sitesi açacak olanlar hiç düşünmeden bu temayı kullanabilirsiniz. Ücretsiz olarak dağıtılan bu wordpress teknoloji sitesi teması’nı sizlerde çok seveceksiniz. Malumunuz wordpress teknoloji sitesi teması footer’ında 1 adet copyright linki bulunmaktadır. Sitenin alt tarafındaki bağlantıyı istemeyen teknoloji sitesi sahibi kullanıcılar bağış yaparak kaldırabilir. Yapılan bağışlar sayesinde wordpress teknoloji sitesi teması yapımcısının sözü üzerine sürekli olarak ücretsiz temalar gelecektir.

– WordPress teknoloji sitesi teması alıp düzenleyip / değiştirerek satmak / dağıtmak tamamı ile yasaktır.
– WordPress teknoloji sitesi teması üzerinde düzenlemeler yapabilirsiniz, fakat bireysel kullanımı amacı ile düzenleyebilirsiniz.
– WordPress teknoloji sitesi teması bireysel kullanım için uygundur, ticari amaçlarınız için kullanılamaz.
– WordPress teknoloji sitesi teması ile aranızda herhangi bir sorun çıkarsa bu durumda sorumlu tutulamaz.
– WordPress teknoloji sitesi teması doğabilecek hatalar / sorunlar yüzünden kimse sorumlu tutulamaz.
– WordPress teknoloji sitesi teması kullanımı ve kullanma şekli tamamen size aittir. Fakat bu size dağıtma hakkını vermez.
– WordPress teknoloji sitesi teması yayından çekme hakkımız bulunmaktadır. Bu durumda ilk kullanıcılar yani temayı sitesine kuran kişilerin temayı silmelerine gerek yoktur onlar sorunsuz bir şekilde kullanabilir.
– Wordpress teknoloji sitesi teması ile sitemizin hiçbir alakası bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amacıyla web sitemde tanıtım yazısı yer almaktadır..

Şayet yukarıdaki şartları kabul ediyorsanız  wordpress teknoloji sitesi teması için google üzerindeki sitelerden üye olarak hiçbir ücret ödemeden indirebilir ve kurabilirsiniz. Kaliteli Teknoloji Sitesi, Teknoloji Haberleri, Teknoloji Siteleri, Teknolojisitesi, Teknolojihaberleri.

Bir önceki yazımız olan 313 adet iPhone X çalındı başlıklı makalemizde iphone x hakkında bilgiler verilmektedir.

5 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir