Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Güncel Teknoloji Sitesi HaberleriTeknoloji Sitesi Haberlerine TeknolojiSitesi.Net ile ulaşın...

313 adet iPhone X çalındı

Dünya devi Apple bugün çıkan yeni akıllı telefon iPhone X dünyanın birçok ülkesinde satışa sunuldu. Dünya ülkelerine iPhone X telefon satışı hazırlıklarını fırsat bilen hırsızlar, Apple mağazası önünde bekleyen dağıtım kamyonundan yüzlerce iPhone X çalarak kayıplara karıştılar.

San Francisco’daki Apple’nin mağazası önünde bekleyen UPS sevkiyat kamyonuna giren hırsızlar, 313 adet iPhone X çalmayı başardılar.

Bu zamana kadar olan en büyük iPhone X soygununu gerçekleştiren hırsızların çaldıkları cihazların değerinin 370.000 dolar, yani 1,5 milyon lira civarında olduğu belirtildi.

iPhone X normalde stok sorunu yaşıyor ve sevkiyatı yapan Stonestown Galleria mağazasının elinde bu hırsızlık olayından sonra çok az iPhone X kaldığı belirtildi. Ön sipariş veren müşteriler iPhone X telefonlarını alabilecekler ve sırada bekleyen diğer müşterilerin çoğu evlerine maalesef elleri boş dönecekler.

San Francisco Polis yetkilileri tarafından tutulan rapora göre, şöförün sevkiyatı yapmak için kamyondan bir an için inmesinin sonra üç adam kamyona girdi. Görgü tanığı olan temizlik görevlisi, üç adamın kamyondan aldıkları iPhone X telefon kutularını kendi otomobillerine yüklediklerini gördü. Polis soygunun bir hayli koordineli bir şekilde gerçekleştirildiğini ve kaçan şüphelilerin arandığını belirtti. Kaliteli Teknoloji Sitesi, Teknoloji Haberleri, Teknoloji Siteleri, Teknolojisitesi, Teknolojihaberleri.

Bir önceki yazımız olan Facebook'taki yeni özellik için tıkla başlıklı makalemizde Facebook hakkında bilgiler verilmektedir.

10 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir