Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Güncel Teknoloji Sitesi HaberleriTeknoloji Sitesi Haberlerine TeknolojiSitesi.Net ile ulaşın...

Mor Galaxy S9 olacak mı

Mor Galaxy S9Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+ amiral gemisi akıllı telefonlarının mor renkli versiyonu olacak mı?
Bugün yayınlanan bir raporda, isimsiz bir kaynaktan alınan verilere dayalı olarak Samsung’un sıradaki amiral gemisi telefonu Galaxy S9’da bir renk alternatifi olarak morun yer alacağı iddia edildi. Samsung’un şimdiki amiral gemisi Galaxy S8 de tanıtılmadan evvelce açık mor rengiyle sızdırıldı fakat bu renkte bir Galaxy S8 katiyen olmadı.

Şimdiki rapora göre, rengin daha koyu olacağını ve mor renge daha yakın olacağını söyledi. Bahsedilen başka renk seçenekleri arasında Samsung Galaxy Note 8 ile yayılan aynı altın, kara ve mavi renkleri yer alıyor. Telefonun önü tamamıyla kara kalacak ve aynı renk seçenekleri Samsung Galaxy S9+ ile de aynı olacak.

Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+’ın her ikisi de önümüzdeki ay Las Vegas’ta düzenlenecek senelik Tüketici Elektroniği Fuarı (CES) esnasında tanıtılabilir. Kaliteli Teknoloji Sitesi, Teknoloji Haberleri, Teknoloji Siteleri, Teknolojisitesi, Teknolojihaberleri.

Bir önceki yazımız olan en ilginç akıllı telefon başlıklı makalemizde en ilginç akıllı telefon hakkında bilgiler verilmektedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir