Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Güncel Teknoloji Sitesi HaberleriTeknoloji Sitesi Haberlerine TeknolojiSitesi.Net ile ulaşın...

Facebook yemek siparişi alacak

Malumunuz sosyal medya devi olan paylaşım sitesi Facebook yeni bir hizmete başlıyor. Paylaşım içinde bulunan kullanıcılar çevrelerindeki restoranları artık Facebook üzerinden anında görebilecek ve restoranlar hakkında daha önce orada yemek yiyen arkadaşlarının yorumlarını okuyabilecekler.

Facebook paylaşım sitesinden yapılan açıklamada ise, facebook kullanıcılarının çevrelerindeki restoranları Facebook üzerinden anında görebilecekleri, siparişleri eve teslim yada restorandan al seçenekleriyle müşterilere anında ulaştırılacağı duyuruldu.

Facebook tarafından yapılan açıklamada, kullanıcıların yakın çevredeki restoranlar hakkında arkadaşlarının yazdıkları yorumlara göre sipariş geçebilecekleri duyuruldu.

Amerika’daki restoranlardan Papa John’s, Wingstop, Panera, Jack in the Box, TGI Friday’s, Denny’s, El Pollo Loco, Chipotle, Jimmy John’s ve Five Guys’ın Facebook kullanıcılarına siparişlerin eve teslim seçeneğini sunacağı belirtilen açıklamada, Delivery.com, DoorDash, ChowNow, Zuppler, EatStreet, Slice ve Olo adlı internet siteleriyle anlaşmalı olan restoranlardan da kullanıcılarına sipariş verebileceğine duyurdu.

Paylaşım sitesi Facebook yemek siparişi alma hizmetinin kendi bilgisayarlarımız ile Android ve iOS işletim sistemine sahip cihazlardan kullanılabileceği özellikle duyurdu.

Paylaşım sitesi facebook yeni hizmeti sayesinde kullanıcılarına daha fazla restoran arama seçeneğini bir arada sunacağına dikkati çeken uzmanlar, şirketin ayrıca kullanıcılarını daha uzun zaman kendi sitesinde tutmayıda amaçladığını belirtiyorlar.

Uzun lafın kısası misali Facebook yemek siparişi henüz türkiye için geçerli değil. Kaliteli Teknoloji Sitesi, Teknoloji Haberleri, Teknoloji Siteleri, Teknolojisitesi, Teknolojihaberleri.

Bir önceki yazımız olan teknoloji sitesi açmak başlıklı makalemizde teknoloji sitesi açmak hakkında bilgiler verilmektedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir