Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Güncel Teknoloji Sitesi HaberleriTeknoloji Sitesi Haberlerine TeknolojiSitesi.Net ile ulaşın...

Trump Çifti Arasındaki Kriz Büyüyor! Melenia, Eşinin Elini Tutmak İstemedi

ABD Başkanı Trump ve Fırst Lady Melania Trump arasında sular durulmuyor. Çiftin uçaktan inerken kameralara yansıyan görüntülerinde yine aralarının kötü olduğunu düşündüren anlar yaşandı.

MELENIA, ELİNİ KURTARDI

Trump uçaktan inerken Melania Trump’ın elini tutmaya çalışırken Melania Trump elini Trump’tan kurtarıyor. Ve Donald Trump’ın Melania Trump’ın tek parmağını tutabildiği görülüyor. Trump’ın oğlu Barron yeni doğmuşken cinsel içerikli film yıldızı Stormy Daniels ile yasak ilişki yaşadığı iddia ediliyor.

Uçaktan inerken, Melenia Trump’ın moralinin bozuk olduğu dikkatlerden kaçmadı.

‘TRUMP İLE YAŞADIĞIM GECEYİ ANLATMAYA HAZIRIM’

Trump’ın avukatı Michael D. Cohen’in, ‘Başkan’ı korumak için cebimden 130 bin dolar sus payı verdim’ demesinin ardından Stormy Daniels, ‘Gizlilik sözleşmesini ihlal ettiler. Trump ile yaşadığım geceyi anlatmaya hazırım’ dedi.

İkili arasındaki el tutma krizi objektiflere böyle yansıdı;

 

Bir önceki yazımız olan Google, Kötü Niyetli Uygulamalar İçin Play Store'da Kıyım Yaptı başlıklı makalemizde Fi, Google ve haber hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

dövme modelleri 2019