Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Güncel Teknoloji Sitesi HaberleriTeknoloji Sitesi Haberlerine TeknolojiSitesi.Net ile ulaşın...

kanatlı zeplin balon ile gökyüzü reklamı yapın

Kanatlı Zeplin

Reklam, tanınırlığını artırmak isteyen, vizyon sahibi her girişimci tarafından kullanılması gerekli olan araçların başında gelmektedir. Son dönemlerde reklam sektöründe yaşanan gelişmelerden dolayı, klasik reklam yöntemleri geride kalmıştır. Reklam sektöründe yenilikçi olmak ve farklılık yaratmak önem taşımaktadır. Böylece, aynı sektördeki farklı firmaların arasında fark edilmek mümkün olmaktadır. Firmaların isteklerine ve özelliklerine göre tanıtım yapılmasını sağlayan kanatlı zeplin hem çağa ayak uyduran hem de dikkat çeken tanıtım yöntemleri arasında yer almaktadır.

Havadaki Tanıtım

Kanatlı zeplin ile yapılan tanıtımlarda farklı renkler ve modeller tercih edilebilmektedir. Tanıtımı yapılacak ürün, hizmet ya da firma ismi zeplinin üzerine yazılmaktadır. Logo ya da tercih edilen bir görselin de baskısı yapılabilmektedir. Zeplinlerde ışıklı modeller de yoğun ilgi görmektedir.

Her Yaşa Hitap Eden Araç

Kanatlı zeplinlerle yapılan tanıtımlar her yaştan insanın ilgisini çekmektedir. Bu nedenle ulaşılmak istenen hedef kitle kolaylıkla ürünü, hizmeti ya da firmayı fark etmektedir. Çok maliyetli olmayan bu yöntem, pek çok farklı firma tarafından kullanılan, güvenli bir yöntemdir. 5 ila 10 metre arasında değişen uzunlukları sayesinde uzun mesafelerden dahi görülebilen zeplinler, ışıklandırma sayesinde gece de görülebilmektedir.

Işıklandırma yapılabilen modeller belirli olup, konuyla ilgili firmaya önceden bilgi verilmesi gerekmektedir. Firma yetkilileri istenilen özellikleri barındıran zeplin için önceden sipariş almaktadır. Zeplinin istenilen bölgeye yerleştirilmesi de firma tarafından yapılmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Türk Öğrenciler Üretti! Uzaktan Kontrol Edilebiliyor, Kendi Başına Eve Dönüyor başlıklı makalemizde Abdulkadir Şahin, Ahmet Selim ve Demi hakkında bilgiler verilmektedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir