Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Güncel Teknoloji Sitesi HaberleriTeknoloji Sitesi Haberlerine TeknolojiSitesi.Net ile ulaşın...

istanbul mali müşavir

istanbul mali müşavirTürkiye’de genellikle istanbul mali müşavir sayılarının en fazla olduğu şehirdir. Bunun en büyük sebebi bu şehirde sürekli artmakta olan nüfus ve bu artan nüfusa bağlı olarak bu mesleğe duyulan ihtiyaç ve taleptir. Bu talepler doğrultusunda bu meslek dalı ile ilgilenen birçok kişi İstanbul şehrinde göreve başlamıştır. Böylelikle İstanbul şehrinde yaşayıp da bir mali müşavire danışma ihtiyacı duymakta olan herkes kolaylıkla kendisi ile çalışmaya uygun bir mali müşavire ulaşabilir.

Mali müşavirlik mesleği ilk duyulunca akıllara gelen bir başka meslek muhasebeciliktir. Bu iki meslek çoğu zaman birbirleriyle karıştırılmaktadır. Mali müşavirlik mesleği, muhasebecilik mesleğinden daha geniş bir alanda çalışır. Mali müşavirlik adından da anlaşılabileceği gibi müşavirlik de yapar. Müşavirlik kelimesinin anlamını araştırdığımız zaman bu kelimenin anlamının danışmanlık olduğunu görmekteyiz. Mali müşavirler, muhasebecilerin yaptıkları işleri yapabilirler. Bunların yanı sıra bazı belgeleri düzenleme ve onaylama yetkisine sahiptir. Ayrıca firmalara mali konularda danışmanlık yapar. Genellikle istanbul mali müşavir sayılarının çok fazla olduğu ve giderek artmakta olduğu bir şehirdir. Eğer sizler de İstanbul şehrinde yaşayan bir iş sahibiyseniz danışmak için birçok mali müşavire kolaylıkla ulaşmanız mümkündür.

İstanbul mali müşavir mesleğine en fazla talep gösteren şehirdir ve böyle olduğu için eğer bir mali müşavir ile beraber çalışma ihtiyacınız olursa araştırma yaparak birçok mali müşavire ulaşabilirsiniz. Görüşmeleriniz sonucunda size en fazla yardımı dokunacağını düşündüğünüz mali müşavir ile çalışmaya başlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan pendik evden eve nakliyat başlıklı makalemizde pendik evden eve nakliyat hakkında bilgiler verilmektedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir