yerli araba fakirin sitesi oyun hilesi otomobil sitesi teknoloji sitesi magazin sitesi alexa hileleri ilksite zengin sitesi birincisite aksaray sondakika bilecik sondakika bolu sondakika artvin sondakika edirne sondakika hatay sondakika izmir sondakika kilis sondakika konya sondakika mersin sondakika ankara hastabakıcı kocaeli sondakika mugla sondakika rize sondakika yalova sondakika karabuk haberleri diyarbakir haberleri hakkari haberleri afyon haberleri duzce sondakika mardin haberleri ankara sondakika burdur haberleri kuşadası escort sakarya haberleri tokat haberleri trabzon haberleri kayseri sondakika adana haberleri antalya sondakika samsun haberleri amasya haberleri aydin haberleri ordu haberleri denizli haberleri mani sasondakika bursa haberleri webgelişim teknokentim teknolojiyi olaypara script indir warez script indir warez tema indir warez script tema indir warez theme indir ücretsiz warez theme indir ücretsiz script indir arayüzweb gaziantep haberleri gaziantep haber merkezi deneme testi
a
istanbul organizasyon evden eve taşımacılık, gaziantep organizasyon, gaziantep evden eve taşımacılık, evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, evden eve nakliyat, gaziantep asansörlü taşıma, gaziantep evden eve taşımacılık, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep palyaço,

ASUS, Pro WS WRX90E-SAGE SE ve Pro WS TRX50-SAGE WIFI Modellerini Duyurdu

ASUS, yeni AMD Ryzen Threadripper CPU işlemcileri destekleyen Pro WS WRX90E-SAGE SE ve Pro WS TRX50-SAGE WIFI iş istasyonu anakart modellerini duyurdu. Yapay zeka eğitimi, derin öğrenme, animasyon, 3D manzara sürece ve medya yapımı alanlarında çalışan profesyoneller için tasarlanan bu iki anakartta genişletilebilir grafik seçenekleri, geniş depolama imkanı, etkileyici temaslar, fevkalâde performans ve dayanıklılık sunuluyor. Anakartlarda merkezi bir idare yazılımı yer alıyor. Bu da BT yöneticilerine verimli ve uygun maliyetli bir seçenek sağlıyor. Pro WS WRX90E-SAGE SE ve Pro WS TRX50-SAGE WIFI ayrıyeten yüksek performanslı bir platform arayan yaratıcı profesyoneller için de ülkü birer tercih. Yeni AMD Ryzen Threadripper işlemcilerle hazır iş istasyonu anakartları Yapay zeka eğitimi, derin öğrenme, animasyon, 3D imaj sürece ve medya yapımı alanlarında çalışan profesyoneller için tasarlanan bu iki anakartta genişletilebilir grafik seçenekleri, geniş depolama imkanı, etkileyici temaslar, inanılmaz performans ve dayanıklılık sunuluyor. Anakartlarda merkezi bir idare yazılımı yer alıyor. Bu da BT yöneticilerine verimli ve uygun maliyetli bir seçenek sağlıyor. Pro WS WRX90E-SAGE SE ve Pro WS TRX50-SAGE WIFI ayrıyeten yüksek performanslı bir platform arayan yaratıcı profesyoneller için de harika birer tercih.

AMD; Threadripper 7000 serisi iş istasyonları ve üst düzey masaüstü bilgisayar modelleri için CPU ve DRAM sürat aşırtma seçenekleri sunuyor. ASUS bu işlemcilerin performansından tam olarak yararlanabilmek için, Pro WS WRX90E-SAGE SE ve Pro WS TRX50-SAGE WIFI anakartlara yenilikçi bir çift güç kaynağı tasarımı uyguladı. Sağlam güç dağıtımı ve gelişmiş soğutma modülleriyle bu anakartlar sürat aşırtma için son derece sağlam.

Anakartlardaki donanım tabanlı anahtarlar ve optimize edilmiş BIOS seçenekleri sayesinde sürat aşırtma tutkunları sistemlerinin sonlarını çok daha rahat bir biçimde zorlayabiliyor. EXPO ve ECC E-DIMM ortasındaki kapsamlı sinerji ise performans ve harika dayanıklılığı birleştirerek iş istasyonları ve yüksek düzey masaüstü bilgisayarlar için yeni bir standart belirliyor.

Bu yıl piyasaya çıkacak AMD Ryzen Threadripper PRO 7000 WX Serisi ve Ryzen 7000 Serisi işlemciler, ağır talepleri olan kullanıcılara üstün performans sunuyor. AMD Ryzen Threadripper PRO işlemci; karmaşık simülasyonlar, yazılım derleme misyonları, üretici tasarım ve manzara sürece üzere çok iş parçacıklı iş yükleri için inanılmaz bir formda 96 çekirdek ve 192 iş parçacığı sunuyor. Bu ayrıyeten kullanılabilir 144 adet PCIe® Gen5 data yoluna sahip olabilen birinci platform. Böylelikle sistemler çeşitli ek kartlara, irtibat seçeneklerine ve devasa depolama dizilerine hazır oluyor.

Pro WS WRX90E-SAGE SE anakart bu üst düzey işlemcilerin talep ettiği gücü ve verimliliği (16*2)+3+3+3 güç etabından oluşan bir VRM ile sağlıyor. Isıyı daha güzel uzaklaştırmak için metal bir kılıfa ve sert pimlere sahip olan ikinci jenerasyon ProCool II konnektörü, 12 V CPU girişine sağlam ve inançlı bir halde bağlanıyor. Bu iş istasyonu anakartında güç çıkışı güvenilirliğini sağlamak için ek bir PCIe 8 pim güç konnektörü de yer alıyor. Güç konnektörleri ayrıyeten, sistemlerini tam potansiyeliyle kullanmak isteyenler için çift güç kaynağı dayanağı de veriyor. ECC R-DIMM dayanaklı toplam sekiz adet DDR5 bellek yuvası sayesinde kullanıcılar, tek bitlik bellek yanlışlarını otomatik olarak tespit edip onarabilen geniş, yüksek bant genişlikli bir bellek havuzu oluşturabiliyor. PCIe yuvalarındaki yenilikçi Q-Release Slim tasarımı ise kullanıcıların ekran kartlarını yahut başka kartları kolaylıkla çıkarmasını sağlıyor.

Modelleme, simülasyon ve manzara sürece uygulamaları yüksek performans için birden fazla GPU’nun gücünden yararlanabiliyor. Pro WS WRX90E-SAGE SE, sahip olduğu yedi adet PCIe 5.0 x16 yuvasıyla yapılandırma ve genişletme imkanları sunuyor.

AMD Ryzen Threadripper 7000 serisi işlemciler, üst düzey masaüstü bilgisayar toplayanlara 64 adede kadar çekirdek ve 128 adede kadar iş parçacığının yanı sıra 88 adede kadar kullanılabilir PCIe data yolu sağlıyor. PRO WS TRX50-SAGE WIFI anakart  (18*2)+3+4+4 güç kademesiyle sürat aşırtmaya ve yüksek ölçüde güç sunmaya hazır VRM’i sayesinde bu güçlü işlemcilere hazır. Buna ek olarak, dört adet ProCool II konnektörü de güç çıkışının ve ilişkilerin stabil olmasını sağlıyor. Anakartta bulunan beş PCIe x16 yuvasından üçü ekran kartları ve başka kartlar için PCIe 5.0 standardını destekliyor. ECC R-DIMM takviyeli dört adet DDR5 bellek yuvası sayesinde kullanıcılar süratli, geniş ve hassas bellek kitlerini sistemlerine ekleyebiliyor.

Pro WS WRX90E-SAGE SE ve Pro WS TRX50-SAGE WIFI, ısıyı MOSFET’ten ve bobinlerden uzaklaştırmak için haddelenmiş alüminyumdan üretilen kanatlı dizayna sahip devasa VRM soğutma blokları kullanıyor. İşlemci soketinin yanlarındaki iki fan ise ısıyı anakarttan uzaklaştırmak için daima serin hava akışı sağlıyor.

SSD’lerin uygun çalışma sıcaklığında kalması için tüm M.2 yuvaları büyük soğutma bloklarıyla kaplı ve M.2 termal dolguyla destekleniyor. M.2 yuvalarının üçünü ve anakartın yonga setini kaplayan geniş soğutma bloğu sıcaklıkların düşük kalmasını sağlıyor. Pro WS WRX90E-SAGE SE, işi bir adım daha ileriye götürerek faal bir M.2/PCH fanıyla termal verimliliği artırıyor.

Pro WS WRX90E-SAGE SE ve Pro WS TRX50-SAGE WIFI anakartlarda, 10 Gbps Ethernet kontrolcüsünü serin tutmak için PCIe x16 yuvalarının yanında geniş bir soğutma bloğu yer alıyor.

Geniş ve çeşitli ilişki seçenekleri, yüksek bant genişlikli ve çok istikametli ilişkiler için her bilgisayarın olmazsa olmazı. Pro WS WRX90E-SAGE SE modelinde gücünü birinci sınıf Intel X710-AT2 kontrolcüsünden alan yerleşik 10 Gbps LAN irtibat noktalarıyla terabyte ölçeğinde data transferleri üstün süratli bir biçimde gerçekleştirilebiliyor. Ek Gigabit Ethernet ilişki noktası ise yerleşik temel kart idare denetimcisine süratli ve kararlı bilgi transferi sağlıyor.

Pro WS TRX50-SAGE WIFI modelinde sıkıştırılmamış 4K görüntüleri çevrim içi izlemek, sistemi yedeklemek yahut NAS aygıtına büyük dataları aktarmak üzere süreçler için Marvell AQtion 10 Gbps Ethernet irtibatı bulunuyor. Modelde ayrıyeten bir de Intel 2.5 Gbps Ethernet ilişki noktası yer alıyor. Ayrıyeten yerleşik WiFi özelliğiyle yüksek bant genişlikli ve düşük parazitli ağ ilişkisi sağlanıyor. Bu anakartı en yeni WiFi router modelleriyle birlikte kullanarak 2,4 GHz ve 5 GHz bantlarına alternatif ek bantlardan da yararlanmak mümkün oluyor.

Her iki anakartta da çok sayıda süratli USB temas noktası var. Bunlar ortasında ön panel 20 Gbps USB Type-C irtibat noktası başlığı da yer alıyor. Pro WS TRX50-SAGE WIFI, taşınabilir telefonları şarj etmek için Quick Charge 4+ 27 W dayanağı veriyor. Ayrıyeten süratli şarj dayanağının yanı sıra çift istikametli 40 Gbps sürate imkan vermek için USB4 genişleme kartlarının takılabileceği bir adet USB4 başlığı da bulunuyor. Pro WS WRX90E-SAGE SE modelinde ise art panelde 40 Gbps bilgi transferi yapabilen ve DP Alt Mode ile 8K @ 60 Hz ekranlara takviye veren USB4 ilişki noktaları bulunuyor.

Her iki anakart da harici depolama şoförleri için yüksek süratli USB temaslarının yanı sıra dahili şoförler için de varlıklı seçenekleri sunuyor. Pro WS WRX90E-SAGE SE modelinde yerleşik olarak dört adet PCIe 5.0 M.2 yuvası var. Bunlardan ikisi M.2 22110 biçimli yüksek kapasiteli şoförleri destekliyor. Yerleşik dört SATA irtibat noktası ve iki SlimSAS konnektörü ile kullanıcılar geniş bir depolama dizisi elde etmek için çok sayıda şoför ekleyebiliyor. Pro WS TRX50-SAGE WIFI modelinde iki adet PCIe 5.0 M.2 yuvası, bir adet PCIe 4.0 M.2 yuvası, dört adet SATA irtibat noktası ve bir adet SlimSAS konnektörü bulunuyor.

Bu anakartlar sınıfı uzaktan idare araçlarıyla donatıldı. Pro WS WRX90E-SAGE SE modeli, IPMI mimarisinin bağlanması için yerleşik BMC’ye atanan özel bir Gigabit Ethernet denetimcisi kullanıyor. Bu sayede yöneticiler, ASUS Control Center Express yahut bir web kullanıcı arayüzü üzere uzaktan erişilen arayüzlerle BMC’ye erişip çok çeşitli denetim fonksiyonlarından yararlanabiliyor. Kullanıcılar Pro WS TRX50-SAGE WIFI’da ise emsal imkanları IPMI genişleme kartıyla elde edebiliyor.

İzinsiz erişime ve bilgi sızıntılarına karşı daha düzgün müdafaa, daha düzgün güvenlik ve daha yüksek verimlilik için bu anakartlar kullanışlı ASUS Control Center Express (ACCE) yazılımıyla yönetilebiliyor. Bu merkezi IT idare uygulaması her bölümden şirkete kullanışlı, tesirli, inançlı ve uygun maliyetli bir tahlil sunuyor.

Pro WS WRX90E-SAGE SE ve Pro WS TRX50-SAGE WIFI, yeni kuşak AMD Ryzen Threadripper 7000 serisi işlemcilerden güç alan her cins iş istasyonu için eksiksiz bir temel oluşturuyor. Her iki anakartın da en son teknolojilerle uyumlu olduğu doğrulanmış durumda. 7/24 çalışma testlerinden geçen bu modeller uzun yıllar boyunca kolay heyetim ve sağlam operasyon için bellek kitlerinde geniş bir Onaylı Marka Listesine sahip.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

WhatsApp E-Posta ile Hesap Doğrulama Özelliği Yayınlandı

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.